Бізнес-академія GCIP Ukraine стартуваоа для півфіналістів 6 хвилі Акселерації

12 квітня 2023 року розпочалось навчання в бізнес-академії GCIP Ukraine для проєктів-півфіналістів шостої хвилі Акселерації.

Програма навчання складатиметься з трьох модулів, що триватимуть до 28 квітня і завершаться онлайн-пітчингом.

 

Перший модуль буде зосереджено на вивченні основ підприємницької діяльності, визначення бізнес-моделі та бізнес-елементів, представлення кращих міжнародних практик підприємницької діяльності та залучення інвестицій.

 

Беручи участь у бінес-академії GCIP Ukraine, представники стартап-проєктів зможуть отримати цілісне та системне бачення усіх аспектів бізнесу, розуміння сучасних підходів до побудови стратегії бізнесу, залучення інвестицій, управління людськими ресурсами, маркетингом та фінансами.

 

Під час навчанння для кожної команди підбирається ментор — експерт у тій чи іншій сфері підприємництва, який надасть фахову оцінку розробці та підкаже, як перетворити її на успішний бізнес.


Програма акселерації Проекту UNIDO/GEF  – конкурсна програма нових ідей, покликаних надати імпульс для розвитку українським інноваційним екологічно-дружнім проектам. Над розвитком ідей та стартап-проектів працюватимуть фахівці UNIDO та провідні міжнародні експерти (спільно з представниками влади, бізнесу та громадянського суспільства).

 

Що отримають учасники Програми?

  • Фінансову підтримку від Проекту UNIDO/GEF 
  • Коучинг з новітніх методик бізнес-управління та комунікації
  • Програму менторингу від міжнародних та національних експертів
  • Можливість налагодити контакти з ключовими фахівцями у конкретній галузі
  • Можливість представити свої стартапи інвесторам для оцінки інвестиційного потенціалу бізнесу
  • Підтримка у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей