Відкрито набір на програму стажувань задля просування інновацій та підприємництва UBL PIE

Про програму

 

Ukrainian Business Leaders: Promoting Innovation and Entrepreneurship (UBL PIE) – це програма для молодих українських підприємців, які мають за мету розвиток сфер бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, регіонального економічного зростання, технологій, тощо.

 

Програма UBL PIE передбачає місячне стажування у США, організоване з урахуванням індивідуальних професійних інтересів та сфер діяльності учасників, у бізнес-структурах, неприбуткових організаціях, бізнес-акселераторах, урядових офісах економічного розвитку, тощо. Учасники отримають доступ до сучасних бізнес-інструментів, концептів та принципів, які зміцнять їхні лідерські та технічні можливості за допомогою інтерактивних та персоналізованих проектів, а також допоможуть побудувати тривалі професійні відносини між американцями та українцями, що поділяють спільний інтерес у сприянні економічному розвитку. Програма також включатиме в себе орієнтаційний та менторський елементи, а також заключний триденний захід у м. Вашингтон, округ Колумбія.

 

Щоб мати право участі у UBL PIE, кандидат повинен:

  • Бути громадянином України і на момент подання аплікаційної форми проживати у країні громадянства;
  • Бути у віці від 21 до 40 років;
  • Вільно володіти англійською мовою;
  • Мати відповідний досвід роботи та спрямованість на продовження кар’єри  у сферах бізнесу, соціального підприємництва, інновацій, соціальних мереж, регіонального економічного розвитку та/або технологій.

За умови успішного проходження конкурсного відбору на програму, усі витрати на участь, пов’язані з перебуванням, проживанням та стажуванням, покриває програма.

 

Більш детальну інформацію про правила подачі документів можна одержати за посиланням: https://ukrainianbusinessleaders.americancouncils.org/

 

Контактний email: ukraine-bl@americancouncils.org