Триває прийом заявок для участі у 2 хвилі конкурсу Регіонального акселератора GCIP у Херсонській області

Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області, створений на базі Херсонського національного технічного університету за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) оголошує другу хвилю конкурсу стартап-проєктів.

Метою регіонального акселератора є підтримка стартап-проєктів, які спрямовані на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та результатом яких є скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

 

ХТО МОЖЕ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?

До участі у конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

 

ДЛЯ УЧАСТІ В КОНКУРСІ НЕОБХІДНО ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ.

 

ЩО ОЧІКУЄ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ?

  • Навчання півфіналістів у Бізнес-академії з основ підприємництва, маркетингу, ділових комунікацій. Знайомство з новітніми методикам бізнес-управління.
  • Можливість отримати консультації щодо маркетингової діяльності, побудови бізнес-моделі та створення презентацій для інвесторів.
  • Можливість налагодити зв’язки з підприємцями Херсонської області. Нетворкінг.
  • Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках.
  • Програму менторингу від міжнародних та національних експертів.
  • Підтримка у пошуку інвесторів, партнерів (з України та за кордоном) та фінансової підтримки для реалізації ідей.
  • Фінансова підтримка від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєктів переможців конкурсу

 

Дедлайн подачі заявок для участі у друій хвилі: 30.11.2021 р.

 


Регіональний акселератор GCIP для інновацій, технологій та стартапів у Херсонській області створений за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) на базі Херсонського національного технічного університету

м.Херсон, Бериславське шосе, 24

Е-mail: reg.acc.kntu@gmail.com