У березні стартує 6 хвиля програми Акселерації Проєкту GCIP Ukraine


Запрошуємо українських підприємців та винахідників до участі у конкурсі інноваційних екологічно дружніх стартап проєктів.  Прийом заявок на участь у шостій хвилі програми Акселерації Проєкту GCIP Ukraine розпочнеться 1 березня.

Конкурс проводиться в рамках Проєкту UNIDO/GEF “Глобальна інноваційна програма чистих технологій для МСП в Україні”, а його фіналісти мають можливість отримати до 15 000 $ (Національний переможець – 15 000 $, переможці в окремих номінаціях до 10 000 $) для розвитку стартап-проєкту, навчання в Бізнес академії, менторинг від провідних міжнародних та національних експертів, підтримку у пошуку партнерів та фінансових ресурсів для реалізації ідей.

 

Умови участі:

 

До участі у конкурсі стартап-проєктів запрошуються малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

 

Подані стартап-проєкти мають бути спрямованими на запровадження «чистих» технологій (будь-яких процесів, продуктів або послуг, які знижують негативний вплив на навколишнє середовище за рахунок значного підвищення енергоефективності виробництва, сталого використання ресурсів (поводження з відходами включно) або заходів щодо захисту навколишнього середовища) та мати результатом скорочення викидів парникових газів та інших забруднюючих речовин в навколишнє середовище.

 

Інноваційна розробка може представляти собою продукт, технологію, методологічний підхід, програмне забезпечення, дизайн проект. Стартап-проєкти не мають бути проектами з реконструкції або реструктуризації існуючих підприємств.

 

Потенційні півфіналісти мають бути готові  пройти 3 модулі навчання в Бізнес Академії GCIP Ukraine, працювати над  реалізацією проєкту та його потенційним інвесторам та партнерам.

 

Для участі в конкурсі необхідно заповнити анкету на сайті проєкту у розділі Аплікаційна анкета“. 

 

Анкети прийматимуться  з 01.03.2022 до 31.03.2022 (включно).

 

Детальніше про програму можна дізнатись у розділі “Акселерація” на сайті проєкту.