Український фонд стартапів оголосив переможців 21 та 22 пітчу

Український фонд стартапів обрав проєкти, які отримають державне фінансування. Загалом у відборі взяли участь 22 команди, з них 11 отримають гранти на загальну суму 350 000 доларів. Стартапи-переможці на етапі pre-seed отримають гранти у розмірі 25 000 доларів. Проєкти на етапі seed здобудуть фінансування на суму 50 000 доларів.

 

Проєкти оцінювали за такими критеріями:

  • ідея;
  • команда;
  • продукт;
  • ринок;
  • доцільність фінансування;
  • стратегія розвитку.

Переможці

Стартапи на етапі pre-seed:

VR Inn – VR тренінги для навчання співробітників корпорацій. Мета – замінити відео, паперові та наставницькі навчання, адже віртуальна реальність на 90% ефективніша.

 

V-Art – ArtTech стартап, онлайн платформа для демонстрації, продажу та колекціонування цифрового мистецтва.

 

HoldYou – Сервіс психологічної онлайн-допомоги. Дозволяє отримати допомогу психолога коли та де завгодно, незалежно від точки на мапі.

 

Symptomatical – Платформа, яка допомагає організаціям слідкувати за здоров’ям колективу (працівників, школярів) та планувати безперебійну роботу бізнесу чи навчального процесу попереджуючи спалахи інфекційних захворювань.

 

Checki – Розумний сервіс електронних чеків. Покупцям можна забути про чекову стрічку на касах та зберігання її в кишенях. Бізнес зможе позбутися витрат на папір і фіскальні реєстратори, при цьому отримає додатковий маркетинговий інструмент.

 

Biobetter – Віртуальний помічник, який надає користувачам рекомендації на основі аналізів крові та дозволяє їм збільшити продуктивність, уповільнити процес старіння та запобігти хворобам.

 

My1stJob – Молодіжний job-ресурс, де кандидати та компанії миттєво знаходять один одного за цільовими Soft Skills, системою фільтрів та співставлень.

 

Mobiform – Платформа, яка об’єднує покупців, продавців і виробників меблів. Автоматизує маркетинг, виробництво і дозволяє будувати меблі власноруч за допомогою онлайн VR-конструктору.

 

Стартапи на етапі seed:

Tradomatic – Агро маркетплейс. Допомагає фермерам заробляти більше, а витрачати менше. Об’єднує усіх гравців аграрного ринку у єдиному простому боті у Viber i Telegram.

 

GIOS Mobile Мобільний додаток для вивчення математики та розвитку критичного мислення школярів. EdTech рішення, що базується на технологіях AІ та machine learning і робить процес навчання більш гнучким та адаптивним.

 

Dots Platform – Хмарна технологічна платформа, що дозволяє запустити професійний сервіс доставки їжі за 2 тижні. Сайт та мобільні додатки для замовлень, софт для кухні, кур’єрів і бекофісу. Надається як SaaS, без капітальних вкладень на старті, з оплатою по факту використання.

 

 

Джерело:
https://innovation.24tv.ua/ukrayinskiy-fond-startapiv-ogolosiv-peremozhtsiv-21-22-pitchu_n1589288