Український маркетинг-стартап Influ2 залучив $ 3,4 млн

Український стартап Influ2, який розробляє платформу рекламного таргетингу, оголосив про залучення seed-раунду (найперший раунд залучення інвестицій) у розмірі 3,4 млн доларів.

 

Influ2. Що відомо?

 

Influ2 – це проєкт українського підприємця Дмитра Лисицького, запущений влітку 2017 року. У грудні того ж року стартап залучив $ 190. 000 ангельських інвестицій.

 

З 2019 року дохід компанії виріс уп’ятеро, а за перші пів року 2020 року продукт виріс на 251%, попри вплив коронавірусу. Мета сервісу – зорієнтувати рекламу на конкретних людей, з урахуванням того, як і скільки разів вони взаємодіяли з нею.

 

«Influ2 дозволяє показувати рекламу конкретної людини. Ідея цього проєкту виникла під час пошуку інвесторів для C8Data. Ми підготували список потенційних інвесторів – в Україні він невеликий – і кожного залучили на свій сайт за допомогою персонального оголошення.  У них було відчуття, що вони знайшли нас самі, просто вчасно побачивши потрібну інформацію», – розповів співзасновник проєкту Володимир Михалко.

 

Що з інвестуванням?

 

У раунді Influ2 взяли участь One Way Ventures, VentureFriends, а також казахстанський інвестор Мурат Абдрахманов і Пітер Харрісон, колишній CEO GlobalLogic.

 

Залучені гроші компанія планує витратити на маркетинг, розвиток продукту, а також на розширення команди в США і Україні.