В Україні відкриють Офіс сприяння інвестиціям та технологіям ЮНІДО

У межах членства в Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО) в Україні буде створено Офіс сприяння інвестиціям та технологіям. Про це повідомили в пресслужбі Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості України.
«Міністерство з питань стратегічних галузей промисловості визначено головним центральним органом виконавчої влади, відповідальним за виконання зобов’язань, що випливають із членства України в ООН з промислового розвитку. Наразі ведеться робота з утворення в Україні Офісу ЮНІДО», – йдеться в повідомленні.

 

Зокрема, це надасть можливість напряму використовувати технічні, експертні і фінансові можливості ЮНІДО для реалізації спільних проєктів в Україні.

 

Також Мінстратегпром працює над створенням Центру сертифікації продукції зі спеціальних сталей, сплавів та металургійного матеріалознавства на базі ДП «УкрНДІспецсталь». Це сприятиме збільшенню експорту конкурентоспроможної, сертифікованої за міжнародними стандартами, металопродукції зі спеціальних сталей і сплавів. При Мінстратегпромі утворено Робочу групу з представників Міністерства, наукових кіл та бізнесу.