7 лютого 2021 року, під час Ukrainian Fashion Week No Season 2021, в онлайн-форматі пройшов вже третій саміт, присвячений розвитку сталої моди в Україні. BE SUSTAINABLE! — це професійна міжнародна подія, спрямована на підвищення рівня експертизи у напрямку сталого розвитку українських професіоналів, які працюють у сфері дизайну та виробництва одягу.
BE SUSTAINABLE! Fashion Summit відбувся за підтримки Програми малих ґрантів публічної дипломатії уряду США — «Культура та програми для молоді» 2020-2021. Захід відбувається під егідою Ukrainian Fashion Council.
Тема третього BE SUSTAINABLE! Fashion Summit — Digital Innovations and Sustainability.
Незважаючи на труднощі в організації масштабних заходів, через пандемію COVID 19, програма BE SUSTAINABLE! Fashion Summit розширила формати та рівень міжнародної експертизи, запустивши окремі напрямки українських та міжнародних експертів.
Саміт відкрили голова департаменту комунікацій та sustainability Ukrainian Fashion Week, керівниця BE SUSTAINABLE! Дар’я Марусик та директорка департаменту з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів Олена Колтик.
Серед запрошених міжнародних спікерів з власними презентаціями виступили:
Саміт завершила панельна дискусія tech-стартапів від Sector X. Модератори Анна Тян, Head of Communications в Sector X, та В’ячеслав Маякін, Head of Patrnerships в Sector X, разом із учасниками Катериною Галіч, Head of Sales, 3DLook, та Галиною Орєховською, співзасновницею та Head of Product в 4comfortshoes, обговорили умови адаптації ринку моди до нової реальності через технології.
Підготовано за матеріалами сайту https://marieclaire.ua/fashion/v-ukrayini-vtretye-vidbuvsya-be-sustainable-fashion-summit/