На Херсонщині відкрито Регіональний акселератор GCIP Ukraine

Першого липня в Херсонському національному технічному університеті відбулось офіційне відкриття Регіонального акселератора GCIP Ukraine, який створено за підтримки Організації об’єднаних націй з промислового розвитку (UNIDO) та Глобального екологічного фонду (ГЕФ) в рамках Глобальної інноваційної програми екологічно чистих технологій для малих та середніх підприємств України (GCIP Ukraine).

 

Метою регіонального акселератора GCIP Ukraine є сприяння інноваціям та трансферу технологій в регіоні, розвиток стартапів, співпраця з промисловістю та малим бізнесом, створення комфортного інноваційного середовища для виробництва та реалізації креативних ідей та успішних стартапів.

Під час заходу національним координатором проєкту GCIP Ukraine Ігорем Кирильчуком було оголошено про Перший конкурс стартап-проєктів, який триватиме до 30 вересня 2021 року.

 

До участі у конкурсі запрошуються студенти ЗВО, учні закладів загальної середньої освіти, малі та середні підприємства з терміном реєстрації не більше 3 років, організації, творчі колективи, наукові товариства та спілки, фізичні особи-винахідники.

 

Що отримають учасники конкурсу:

  • Навчання півфіналістів у Бізнес-академії з основ підприємництва, маркетингу, ділових комунікацій. Знайомство з новітніми методиками бізнес-управління.
  • Можливість отримати консультації щодо маркетингової діяльності, побудови бізнес-моделі та створення презентацій для інвесторів.
  • Можливість налагодити зв’язки з підприємцями Херсонської області. Нетворкінг.
  • Можливість представити свої стартапи на міжнародних площадках.
  • Програму менторингу від міжнародних та національних експертів.
  • Підтримка у пошуку інвесторів, партнерів (з України та закордоном) та фінансової підтримки для реалізації ідей.
  • Фінансова підтримка від Проєкту UNIDO/GEF для розвитку стартап-проєктів переможців конкурсу.

 

Більше інформації за посиланням.