Програма Акселерації GCIP Ukraine – Фінальне суддівство

15 листопада 2020 року відбулося Фінальне суддівство для першої групи інноваційних проектів в рамках конкурсу GCIP Ukraine. Враховуючи карантині обмеження, захід було проведено у режимі Zoom конференції.

 

 

Свої проєкти перші 12 команд-півфіналістів презентували журі, у складі якого були представники Network for Global Innovation (NGIN, США), Kaizen Institute Ukraine, Міжнародного Центру зелених технологій та інвестиційних проектів (IGTIC, Казахстан), Українсько-Данського Енергетичного центру, Державної інноваційної фінансово-кредитної установи (ДІФКУ), Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України, Ради залучення інвестицій при Рівненській ОДА, Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Судді оцінювали пітчі команд, їх вміння захищати свою бізнес-ідею, та відповідати на неочікуванні запитання. Обирати кращих серед такої кількості різноманітних інноваційних рішень  досить складне завдання. Саме тому, окрім переможців, буде також відзначено найсильніші проекти окремими номінаціями.

 

Вже 16 листопада ми нарешті дізнаємося, хто стане переможцями та номінантами конкурсу. Віримо у перемогу кожного та пишаємось, що наша країна має таку кількість надзвичайно талановитих інноваторів!