Успішна робота акселераторів при університетах. Вихід на Азійські ринки

Проект GCIP Ukraine розпочинає програму навчання для представників Університетів, які беруть участь у створенні Pегіональних Клінтех Акселераторів GCIP Ukraine.

 

Перший онлайн тренінг «ЕФЕКТИВНА РОБОТА АКСЕЛЕРАТОРІВ ПРИ УНІВЕРСИТЕТАХ. ВИХІД НА РИНКИ ЯПОНІЇ, ПІВДЕННО-СХІДНОЇ АЗІЇ ТА ПІВДЕННОЇ АЗІЇ»,  що відбувся 3-4 жовтня 2020 року, було зосереджено на питаннях створення університетських акселераторів, розвитку підприємництва в університетах та особливостях виходу на Азійський ринок.

 

Тренером заходу виступив співробітник компанії  Innovations and Future Creation Inc. (MIRAI SOUZOU, Японія), Global Shaper at World Economic Forum – Пан Картик Рампаллі.

У тренінгу взяли участь представники Донбаського державного педагогічного університету, Сумського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

 

Під час заходу було розглянуто такі питання:

  • Як працюють успішні акселератори
  • Визначення успішних бізнес моделей інновацій в галузі чистих технологій
  • Співпраця університетів з корпораціями / що можуть запропонувати корпорації університетам
  • Як організувати співпрацю між департаментом технологічного ліцензування університету, VCs та корпораціями
  • Вихід на азіатські ринки, тенденції в Азії.

 


 

Довідково

 

В рамках проекту GCIP Ukraine передбачається створення Регіональних акселераторів GCIP Ukraine  (Центрів інновацій, технологій та інноваційних стартапів), які cфокусують свою діяльність на створенні комфортного інноваційного середовища для продукування та реалізації креативних ідей та інноваційних стартапів, трансфері технологій, розвитку зеленої економіки, налагодженню співробітництва з промисловістю та малим підприємництвом в регіонах .